O nas

Firma Wistral Tomasz Wiśniewski powstała w 2008 roku. Historia firmy zaczęła się od tego, iż właściciel Tomasz Wiśniewski wcześniej pracował razem z rodzicami, którzy w tej chwili prawie od 30 lat prowadzą działalność gospodarczą i w 2008 roku postanowił się usamodzielnić.

Od tego czasu firma Wistral prężnie się rozwija w branży transportowej świadcząc usługi dla dużych sieci spożywczych.

Z czasem jednak właściciel firmy widział potencjał też w branży nieruchomości w który z czasem zaczął inwestować i robi to do dnia dzisiejszego. Firma posiada kilka nieruchomości które są wynajmowane na lokale handlowo usługowe i mieszkalne.

W tej chwili realizujemy budowę 16 mieszkań na wynajmem.

Na przestrzeni kilkunastu lat firma wypracowała sobie opinie rzetelnego dostawcy usług i rozwiązań co też skutkowało podpisaniem umów dystrybucyjnych z firmą Swimer i Sibuso. Jesteśmy dystrybutorem tych firm i sprzedajemy zbiorniki do paliwa, nawozów RSM, wody , Adblue.

Firma również stawia na nowe technologie które są opisane na naszej stronie.

Interesuje Cię zakup lasera?

Jeśli interesuje Cię zakup urządzenia do laserowego czyszczenia powierzchni również skontaktuj się z nami. Określ się co chciałbyś czyścić lub do czego wykorzystywać technologię laserowego czyszczenia, a my Ci doradzimy i wycenimy urządzenie pod Twoje potrzeby.