Nowe technologie

Dodatkową gałęzią przemysłu, w którą inwestujemy są nowe technologie. Świat szybko idzie do przodu, a my chcemy podążać z duchem czasu i dostarczać Ci możliwie najnowszych rozwiązań, które nie tylko zmieniają świat, ale przede wszystkim ułatwiają życie.

Najbardziej zaawansowana automatyczna drukarka ścienna 3D

Drukarka ścienna jest wyposażona w czujnik ultradźwiękowy, który wykrywa teksturę ściany i może automatycznie dostosować maszynę do rysowania dowolnej grafiki i / lub zdjęcia z efektami 3D.

Wydajne drukowanie na dowolnej powierzchni

Tak! To możliwe. Nasz trwały atrament UV, który utwardza się natychmiast może być
stosowany praktycznie na każdej powierzchni.

Masz dość tapet, tanich naklejek lub kropli farby na podłodze? W takim razie wallsprinter jest właśnie dla Ciebie. Podłącz dysk USB do drukarki i obserwuj, jak Twoja grafika pojawia się na tynku, tapecie, drewnie, kamieniu, plastiku, płytkach, szkle, metalu, betonie i podobnych materiałach. Nasza drukarka jest wyjątkowo cicha i czysta. Drukuje nawet najmniejsze szczegóły w doskonałej jakości.

Niezależnie od tekstury powierzchni, WALLSPREINTER ją zakryje. Wydrukuj wybrany motyw na tapecie, udekoruj szklane okna lub zmień zwykłą ścianę z cegły w oszałamiającą fototapetę. Drukowanie na ścianach ogranicza tylko Twoja wyobraźnia. Maszyna jest idealna dla malarzy, projektantów wnętrz, dekoratorów, artystów, grafików, agencji reklamowych, drukarni czy start-upów

Najbardziej zaawansowana
automatyczna drukarka ścienna 3D

Drukarka ścienna jest wyposażona w czujnik ultradźwiękowy, który wykrywa teksturę
ściany i może automatycznie dostosować maszynę do rysowania dowolnej grafiki i / lub zdjęcia z efektami 3D.

Szukasz sprawdzonego dostawcy zbiorników do Twojego gospodarstwa?

Dostarczamy tylko i wyłącznie sprawdzone zbiorniki najwyższje jakości.